Rychlý kontakt

Projekty S+S, s.r.o.
Poděbradova 159
272 01 Kladno

Tel.: 312 243 114

Fax: 312 243 114
kontakt@projektys-s.cz


Historie a vývoj firmy

Společnost Projekty S+S s.r.o., byla založena v roce 2000 jako přímý pokračovatel projekční firmy, která pracovala od roku 1990. Původní společnost měla jediného trvalého zaměstnance – svoji zakladatelku Ing. Olgu Horáčkovou. Ostatní pracovníci byli pouze externí. Firma pracovala v místě bydliště. S přibývajícími zkušenostmi a zakázkami bylo nutno rozšířit jak počet zaměstnanců, tak především prostory. Z bytové základny mimo město se firma nejprve přesunula do staršího domu ve městě a nyní sídlí ve zcela novém domě v samotném centru města Kladna.

Také způsob práce se změnil. Tam, kde dříve stačilo rýsovací prkno je dnes počítačová síť. Místo psacího stroje používáme textový editor a místo rýsovacího perka - CAD. Způsob práce v CAD 3D systému umožňuje i laikovy vytvořit si představu, jak bude vypadat jeho dům a zároveň zmizel problém různých úprav a změn v průběhu projektování. Takže můžete bez pocitu výčitek natahovat, zkracovat, zaoblovat … až do vašeho úplného spokojení.

Pracovní kolektiv tvoří pět stálých zaměstnanců. Každý z nás má svoji specializaci a dohromady jsme schopni pro Vás zajistit kompletní realizaci vaší stavby. Naší hlavní náplní je projektová činnost, ale vzhledem k blízké spolupráci s vybranými stavebními firmami, nám můžete své plány svěřit až po konečnou realizaci.

Jádro firmy tvoří:

Ing. Jaroslav HORÁČEK

Hlavní náplní jeho práce je oceňování nemovitostí. Je soudním znalcem. Při realizaci projektů staveb má na starosti požární bezpečnost objektu. Je autorizovaný inženýr v oboru požární bezpečnost staveb. Těsná spolupráce s projektantem umožňuje zahrnutí podmínek požární bezpečnosti do projektu už při jeho vytváření a umožní tak bez pozdějších „předělávek“ vyhovění přísným normám.

Ing. Jana TŮMOVÁ

Je manažerkou, spolumajitelkou společnosti a autorizovaný technik v oboru pozemní stavby. Patří k tandemu mladých pracovníků v naší firmě. Její hlavní specializací je statika pozemních staveb. Zároveň zajišťuje kontakt se zákazníky a organizační činnost uvnitř firmy.

Ing. Olga HORÁČKOVÁ

Svoji dlouholetou praxí v oboru je pro Vás zárukou kvality. Je držitelkou průkazu zvláštní způsobilosti v investiční výstavbě a autorizačního oprávnění v oboru technologická zařízení staveb.

A dále naši zaměstnanci.

Každý z našeho pracovního kolektivu se vedle své specializace věnuje také samotnému projektování stavební dokumentace. Svým mladým přístupem vám zajistíme využití moderních postupů při vytváření samotného projektu a použití moderních metod a materiálů při jeho realizaci. Na kvalitu naší práce dohlíží zkušené vedení, které je vám zárukou kvality.

Mezi naše pracovní kolegy patří i další specialisté, kteří spolupracují s firmou formou subdodávek. Každý z nich je držitelem autorizačního oprávnění pro svůj obor (vytápění, elektroinstalace,statika pozemních staveb..a jiní.).